Oleme välja töötanud spetsiaalsed terviseuuringud, mis aitavad võtmetöötajetel vältida ülekoormust ja maandada tervisega seotud riske.

Ettvõttel on võimalus sõlmida leping, milles alusel töötajad saavad meie juurede kiiresti eriarsti vastuvõtule või läbida põhjaliku terviseauditi.

Alates 1. jaanuarist 2018 ei maksustata erisoodustusena tervise edendamiseks tehtavaid kulutusi 100 euro ulatuses töötaja kohta kvartalis, kui tööandja on neid võimaldanud kõikidele töötajatele. Täpsem info emta kodulehel.

Hea tervis on suurepärane investeering!

  • Kinkekaardid

    Telli kinkekaart (vastavalt paketile või summale). Kinkekaart on hea võimalus hoolida pere, sõbra või kolleegi tervisest. Hea tervis on invetseering!
    Telli kohe

Ettevõtte Tervisepäev

Ettevõtte Tervisepäev sobib talve-, suvepäeva, meeskonnakoolituse või mõne teise ühise sündmuse uueks kontseptsiooniks või selle osaks, sest tegemist on lõbusa ettevõtmisega, millest on kõikidele osalejatele reaalset kasu.

“Tervisepäeva” detailne kontseptsioon ja eesmärgid pannakse paika koostöös meie ekspertidega lähtuvalt Teie ettevõtte soovidest. Tegemist on meeskonda tugevdava ja liitva lõbusa sündmusega.

Tervisepäeva eesmärk on tõsta inimeste teadlikust oma tervisest ja anda andmete põhjal soovitusi, kuidas oma tegevusega kaasa aidata tervise edendamisele.

 

Tervisepäev – Kuidas kontrollida oma tervist?

Meie spetsialistid annavad nõu ja toovad teaduspõhiseid näiteid ning vastavad tekkinud küsimustele. Kõik tervisepäval osalejad saavad võimaluse hinnata oma kehamassiindeksit, kolesterooli ja südameveresoonkonna terviseriski % ning saavad personaalseid soovitusi. Tervisepäeva raames saadakse vastus järgmistele küsimustele:

– Kuidas suvehooajale vormi saada?
– Kui palju trenni on kasulik teha?
– Kuidas elada tervislikumalt?
– Milliseid vitamiine ma pean võtma?
– Millised on minu terviseriskid?
– Kui tihti peab terve inimene käima arsti juures?
-UUS! Kuidas toimib Covid-19 taastusravi ja selle hindamine?

Kui soovite saada nendele küsimustele vastuseid, siis tellige Tervisepäev.

Võta julgelt ühendust:

Silver Uustalu
Tel: +372 5138 563
E-mail: silver@terviseuuringud.ee

Kontaktvorm:    Nõustun privaatsustingimustega