Oleme välja töötanud spetsiaalsed terviseuuringud, mis aitavad võtmetöötajetel vältida ülekoormust ja maandada tervisega seotud riske.
Võimalus on sõlmida leping, mille alusel töötajad saavad meie juures kiiresti eriarsti vastuvõtule või läbida põhjaliku terviseauditi.

  • Kinkekaardid

    Telli kinkekaart (vastavalt paketile või summale). Kinkekaart on hea võimalus hoolida pere, sõbra või kolleegi tervisest. Hea tervis on invetseering!
    Telli kohe

Tervisepäeva eesmärk on tõsta inimeste motivatsiooni ja teadlikkust oma tervisest. Anname terviseandmete põhjal soovitusi, kuidas oma tegevusega kaasa aidata tervise edendamisele.

Ettevõtte Tervisepäev sobib hästi iga-aastaseks ühisürituseks. Järjepidevus tagab kestva mõju nii organisatsioonile kui töötajatele. Tegemist on teaduspõhise, hariva ja meeleoluka ettevõtmisega. Kõik osalejad saavad personaalsed Tervisepäeva protokollid koos soovitustega, millest on kasu oma tervisekäitumise jälgimiseks ja parandamiseks. Kuigi Tervisepäeval osalemine on vabatahtlik, siis teame omast kogemusest, et üritus on populaarne ja osalusprotsent on väga kõrge.

Kui tekkis lisaküsimusi, siis võta julgelt ühendust ja arutame koos.
Silver Uustalu
Tel: +372 5138 563
E-mail: silver@terviseuuringud.ee
terviseuuringud.ee/tervisepaev/

Kontaktvorm:    Nõustun privaatsustingimustega