Ülemiste FüsioteraapiaKliinik pakub kaasaegset taastusravi, sealhulgas füsioteraapiat perearsti saatekirjaga patsientidele. Samuti teenindame eratervisekindlustuse patsiente ja pakume tasulisi vastuvõtte. Taastusravis on võtmekoht meeskonnatööl – koostöös kliinikus töötavate füsioterapeutide, taastusarstide ja teiste eriarstidega saame patsiente aidata mitmekülgsete oskuste ja teadmistega.

Taastusravi ja füsioteraapia meeskonda kuulub kokku 17 kõrgharidusega spetsialisti – kõik nad on saanud põhjaliku erialase väljaõppe ja üheksal neist on magistrikraad. Meie professionaalse meeskonna visiooniks on saada Eesti patsientide ja perearstide seas eelistatuimaks kliinikuks taastusravi ja füsioteraapia alal.

Ülemiste FüsioteraapiaKliiniku taastusravi ja füsioteraapia osakond toetab patsiente professionaalse, kaasaegse ja tõenduspõhise lähenemisega nii tervise säilitamisel, häirete ennetamisel kui ka ravil.

Hinnakiri ja registreerimine

Füsioterapeudi vastuvõtt (30 min) 48
Füsioterapeudi vastuvõtt (60 min) 78
Vastuvõtt Tervisekassa hüvitatava teenuse korral (perearsti saatekirjaga)  tasuta

Spetsialiseerumine

Meie kogenud meeskond pakub laia valikut füsioteraapia teenuseid, et toetada tervist ja heaolu. Teenused on kohandatud vastavalt individuaalsetele vajadustele, tagades parima võimaliku taastusravi.

Kardioloogiline taastusravi ja füsioteraapia
Kellele: südamehaigustega patsiendid
Pakume kardioloogilist taastusravi, toetamaks südamehaigustega patsientide võimalikult täielikku taastumist. Meeskonda kuuluvad kardioloogiliste probleemidega patsientidele spetsialiseerunud taastusarst, füsioterapeut ja õde. Koostöös patsiendiga koostatakse ja viiakse ellu taastusraviplaan, mille eesmärgiks on võimalikult sujuv ja piiranguteta naasmine igapäevaellu.

Spordimeditsiin ja noorsportlaste füsioteraapia
Kellele: sportlased ja noorsportlased
Oleme sportlasele toeks tema eesmärkide saavutamisel, töötades soovitud tulemuse nimel koos sportlase ja treeneriga. Aitame ennetada vigastusi ja ülekoormust, kiirendada neist taastumist ja vältida korduvvigastusi.

Ortopeediline ja traumajärgne taastusravi
Kellele: ortopeediliste probleemidega patsiendid
Pakume põhjalikku ja mitmekülgset taastusravi luu- ja lihaskonnast tingitud probleemide korral. Aitame traumadest ja operatsioonidest taastumisel, samuti muude luu- ja lihaskonnaga seotud vaevuste korral, nagu näiteks valuga toimetulek ja ravi.

Naiste füsioteraapia
Kellele: rasedusest, sünnitusest, günekoloogilistest operatsioonidest või menopausist tingitud probleemidega patsiendid
Pakume naistele günekoloogilist taastusravi ja füsioteraapiat vaagnapõhjalihaste nõrkuse, lõtvuse ja lihastoonuse vaevuste, samuti lahkliha rebenditest tuleneva valu ja liikumispiiratuse probleemide korral.

Tööfüsioteraapia, sealhulgas töökoha ergonoomika
Kellele: ettevõtted ja nende töötajad
Aitame töötajatel säilitada või parandada nende füüsilist võimekust ning ennetada tööst tulenevaid luu- ja lihaskonna vaevusi. Seeläbi paraneb töötajate töövõime ja väheneb haiguspäevade arv.

Eakate füsioteraapia
Kellele: eakad
Eakate füsioteraapia eesmärk on parandada elukvaliteeti, suurendada liikuvust, vähendada kukkumisohtu ja toetada iseseisvat toimetulekut, arvestades eakate inimeste füsioloogilisi eripärasid. Aitame lisada aastatele elu!

Laste füsioteraapia
Kellele: imikud ja väikelapsed
Pakume erilist tähelepanu ja hoolt väikelaste arenguliste väljakutsete korral.

Diagnoosimata patsient
Kellele: ilma perearsti või eriarsti diagnoosita patsient
Füsioterapeudid aitavad leevendada valu, parandada liikuvust, taastada funktsioone ja ennetada vigastusi. Samuti saavad nad anda nõu ergonoomika, tööasendi ja igapäevaste tegevuste kohta, et vältida terviseprobleeme. Füsioterapeudid tegelevad ka üldise heaolu ja elukvaliteedi parandamisega, aidates patsientidel saavutada paremat füüsilist vormi ja enesetunnet.

Füsioteraapia osakond

Meie kogenud spetsialistid pakuvad patsiendi vajaduste järgi kohaldatud füsioteraapiateenuseid, mis on suunatud nii vigastuste ennetamisele kui ka taastusravile.

Artjom Timtšuk

Füsioterapeut / T00123
Spetsialiseerumine: füsioteraapia valdkonna juht

Anneli Belkin

Füsioterapeut / T00505
Spetsialiseerumine: luu- ja lihaskond, traumad ja imikud ja lapsed (sh skolioosiga).

Diana Trutneva

Füsioterapeut / T00466
Spetsialiseerumine: kardiopulmonoloogiliste, neuroloogiliste ning luu- ja lihaskonna probleemidega perearsti või taastusarsti saatekirjaga patsiendid.

Anna-Maria Drobuževa

Füsioterapeut / T00556
Spetsialiseerumine: luu- ja lihaskond, traumad, taastusravi, ortopeedia, spordimeditsiin, kardioloogiline taastusravi, eakate taastusravi ja füsioteraapia.

Ragnar Koplimaa

Füsioterapeut / T00949
Spetsialiseerumine: kontoritöötajate luu- ja lihaskond, traumad ja spordimeditsiin (sh noorsportlased).