005_Terviseuuring_fotograaf_Evelin_ElmestTerviseuuringud.ee (Health Tests OÜ) on pereettevõte, mis on loodud augustis 2014. Sama aasta sügisel saadi EASist ja Kredexist toetust meditsiiniseadmete ostuks ning Terviseamet väljastas tegevusloa. Pidevalt on osaletud erialastel koolitustel nii Eestis kui ka väljaspool.

Peamised seadmed, mida Terviseuuringud.ee kasutab on Šveitsist pärit maailma juhtivalt meditsiiniseadmeid valmistavalt ettevõttelt Schiller (http://www.schiller.ch/). Sama ettevõtte seadmetega teostatakse terviseuuringuid näiteks FC Barcelona ja Machester United spordiklubides ja paljudes tuntud haiglates.

Terviseuuringud.ee on spetsialiseerunud elektrokardiograafia (EKG) koormustestidele, vere kliinilise ja biokeemilistele uuringutele ehk inimkeha peamiste organite  funktsionaalsele diagnostikale ja analüüsimisele. Loomulikult on meie juures võimalus saada ekspertarvamust ja soovitusi.

Terviseuuringud.ee uuringud on preventiivsed ja suunatud peamiselt tervetele inimestele, kes hoolivad oma tervisest. Soovides maandada tervisega seotud riske ja nautida täisväärtuslikku aktiivset elustiili.

Samas võib meie poole pöörduda küsimuse või probleemiga ning anname konsultatiivset ekspertnõu ja tegeleme haiguste diagnoosimisega.

Terviseuuringud.ee referents:

Suurimad ärikliendid:
Roche Eesti (www.roche.ee)
SEB Elukindlustus (www.seb.ee/kindlustus/elukindlustus)
Volvo Estonia (www.volvotrucks.ee)
Eesti Post (www.omniva.ee)

Toetajad:
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (www.eas.ee)
KredEx Sihtasutus (www.kredex.ee)
Tallinna linn

Koostööpartnerid:
Laboriteenust osutab meile SYNLAB (www.synlab.ee)
Eesti Haigekassa (www.haigekassa.ee)

Kui tunned, et soovid meiega koostööd teha, siis võta julgelt ühendust: tel: 5625 7117 või info@terviseuuringud.ee

Meie inimesed

Dr. Sirje Uustalu

Arst

Meditsiinivaldkonnajuht, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, läbinud kirurgia eriala internatuuri. Lisaks lõpetanud Leningradi Riikliku arstide Täiendinstituudi täiendustsükli anestesioloogia ja reanimatoloogia erialal. Viimased täiendkoolitused on toimunud Hispaanias Navarra Ülikooli Kliinikus ja Oviedo Ülikoolis.

Dr. Eduard Tsvetkov

Taastus- ja spordiarst

Lõpetanud Tartu Ülikooli aastal 2013. Tegeleb aktiivselt taastusravi ja spordimeditsiini valdkonnas. Eriline huvi luu-liiges ja kardiorespiratoorse süsteemide vastu. Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni, Eesti Valuseltsi ja Eurpean Society of Cardiology liige.

Dr. Jevgeni Serov

Arst
Töötab põhikohaga PERHi anestesioloogiakliinikus intensiivravi keskuses.

Dr Jelizaveta Kaledina

Arst

Helen Leppik

Konsultant/liikumisnõustaja

helen@terviseuuringud.ee

Lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna treeningõpetuse ja spordijuhtimise eriala ning omab Eesti Olümpiakomitee poolt välja antud treeneri kutsekvalifikatsiooni. Hindab teaduspõhist lähenemist ning tegeleb järjepidevalt enesetäiendamisega, on professionaalseid koolitusi läbides omandanud sporditeaduslikud ja füsioteraapia-alased oskused. Lemmikhobiks on enda loodud tantsutrupi “Shadow”  tegevtreener/koreograaf olla, tegev ka ujumistreenerina. Treenerina keskendub harjutuste tehniliselt korrektsele sooritusele ning arvestab inimese füsioloogilisi eripärasid: oluline on õpetada inimesi targalt treenima.

Silver Uustalu

Juhatuse liige/konsultant

silver@terviseuuringud.ee / +372 5138 563

Lõpetanud Tallinna Ülikooli Spordi ja Tervise Instituudi rekreatsioonikorralduse eriala. Töötanud peamiselt spordi ja tervisesvaldkonnas. Täiendanud oma juhtimiskvaliteeti EBSi MBA programmis.Tegeleb aktiivselt tervisespordiga ja naudib pikamaasuusatamist (kui lund on) .

Andrei Ignatjev

Meditsiiniõde