Telli oma ettevõttele tervisepäev

Tervisepäev edendab töötajate tervist ja üleüldist heaolu. Viime läbi inspireerivaid loenguid ja teeme osalejatele personaalseid terviseuuringuid. Toome fookusesse töötajate tähtsaima vara – tervise!

Tervisepäeva eesmärk on innustada Sinu ettevõtte töötajaid tegudele oma hea tervise nimel ning tõsta nende heaolu, motivatsiooni ja tulemuslikkust.

Tervisenäitajate mõõtmise ja analüüside abil anname osalejatele personaalseid soovitusi, kuidas oma tegevusega kaasa aidata tervise edendamisele.

Tervisepäeva kasud

1

Panus töötajate heaolusse ja motivatsiooni

Ühine tervisepäev edastab töötajatele sõnumi, et tööandja hoolib. Meeskonnana koos veedetud aeg aitab kaasa positiivse töökultuuri arendamisele, mis omakorda suurendab töötajate rahulolu ja motivatsiooni.

2

Kasvab töötajate tervise-teadlikkus

Tervisepäev keskendub tervisealase teadlikkuse tõstmisele, pakkudes töötajatele teavet ja praktilisi näiteid tervislike eluviiside edendamiseks. Inspireeriv sündmus julgustab töötajaid oma tervise eest rohkem hoolt kandma, mis omakorda parandab nende üldist heaolu ja töövõimet.

3

Personaalne tagasiside ja kokkuvõtte

Kõik töötajad saavad personaalse tagasiside, mis võib viia tervist toetavate elumuutvate otsusteni. Lisaks anname ettevõttele üldistatud kokkuvõtte ja soovitusedte, mis toetavad tööandja tervise ja heaolu programmi pikemas perspektiivis.

Ott Kiivikas

Tervisepäeva moderaator on kogemustega sportlane ja motivatsioonikõneleja:

Ott Kiivikas, kes on kulturist, koolitaja, toitumisspetsialist, 7. taseme treener, Euroopa Kulturismiliidu juhatuse liige, EOK sportlaskomisjoni liige, Kultuurkapitali preemia laureaat 2016, ettevõtja, investor.

Hooli oma töötaja tervisest

Tegemist on teaduspõhise, hariva ja meeleoluka ettevõtmisega. Kõik osalejad saavad personaalsed Tervisepäeva protokollid koos soovitustega, millest on kasu oma tervisekäitumise jälgimiseks ja parandamiseks.

Tagasisidest

Meie kliendid on alati rahule jäänud

"Meie poole on pöördunud ettevõtted, kes teadvustavad, kui tähtis on pöörata tähelepanu oma töötajate tervisele ja heaolule. Tänu suurele huvile panime kokku Tervisepäeva kontseptsiooni ettevõtetele, kes soovivad tõsta oma ettevõtte töötajate terviseteadlikkust, motivatsiooni ja rahulolu. Seni on kõik kliendid olnud tervisepäevaga äärmiselt rahul ja saanud oma töötajatelt positiivset tagasisidet.”

Silver Uustalu

Terviseuuringud.ee tegevjuht

Tervisepäeva koostööpartner

Tervisepäeva viib läbi kogenud tervishoiutöötajate tiim.

Senised numbrid

Ettevõtet
0
Analüüsitud töötajat
0 +
Avastatud tõsist tervisersiki
0 +
Elustiili muutust
0 +
Ettevõtte Tervisepäev sobib hästi iga-aastaseks ühisürituseks. Järjepidevus tagab kestva mõju nii organisatsioonile kui töötajatele. Tegemist on teaduspõhise, hariva ja meeleoluka ettevõtmisega. Kõik osalejad saavad personaalsed Tervisepäeva protokollid koos soovitustega, millest on kasu omatervisekäitumise jälgimiseks ja parandamiseks. Kuigi Tervisepäeval osalemine on vabatahtlik, siis teame omast kogemusest, et üritus on populaarne ja osalusprotsent väga kõrge.

1) Ott Kiivika motivatsiooniloeng
2) Tervisenäitajate mõõtmine ja terviseriskide hindamine
3) Kõigileosalejatele personaalne protokoll ja tagasiside
4) Vastavalt vajadusele personaalne konsultatsioon arsti või Ott Kiivikaga
5) Ott Kiivika ja Terviseuuringud.ee poolt päeva kokkuvõte

Lisavõimalused:
> Terviseteemalised loengud
> Põhjalikud vereanalüüsid koostöös SYNLABiga
> Vajadusel andmete kandmine riiklikku digilukku

Tervisepäeva eesmärgid ja täpne ülesehitus konkreetse ettevõtte jaoks pannakse paika koostöös meie ekspertidega. Kui tekkis lisaküsimusi või soove, siis võta julgelt ühendust ja arutame koos.

Hea tervis on suurepärane investeering!
Hinnastame tervisepäeva kliendi vajaduste täpsustamise järel, sest maht ning maksumus sõltub päeva ülesehitusest ja meeskonna suurusest. Võta meiega julgelt ühendust ja arutame koos.

Võta ühendust

Broneeri 5-minutiline kõne ja selgita välja, kas saame Sinu organisatsioonile sobiva lahenduse pakkuda.

E-post

Kontakt